Vidaus Taisyklės

Vidaus Taisyklės

Nissaki Jonas Apartment vidaus taisyklės

Atvykimas ir išvykimas:
Jūsų išsinuomotas Nissaki Jonas Apartment Jums bus paruoštas atvykimo dieną nuo 14.00 val. , jeigu iš anksto nebus sutarta kitaip. Nebandykite atvykti neįspėję anksčiau – Jūsų durų atidarymo kodas dar gali neveikti.
Durų atidarymo kodą ir visą Jums aktualią atvykimo bei naudojimosi informaciją gausite el.paštu arba SMS žinute asmeniškai likus 2-3 dienoms iki atvykimo. Durų atidarymo kodas bei laikas yra reguliariai keičiamas, tačiau prašome nepateikti kodo kitiems asmenims.
Išvykimo laikas yra 11.00 val. Vėlesnis išvykimo laikas galimas, jei tą pačią dieną mes neturime naujų svečių ir su Jumis tai iš anksto sutarsime. Prašome palikti apgyvendinimo vietą kuo švaresnę.
Atvykus Jūs rasite tualetinio popieriaus, o papildomai nusipirksite artimiausiame prekybos centre.
Jei Jums trūksta žadėtos įrangos Nissaki Jonas Apartment arba randate sugadintų daiktų, prašome nedelsiant susisiekti su mumis ir mes stengsimės kuo greičiau sutaisyti ar pakeisti kitais.
Nors vietiniu vandeniu saugu maudytis ir skalbti rūbus, būtinai rekomenduojame įsigyti geriamojo vandens prekybos centruose. 

Automobilio nuoma:
Mūsų klientai turi galimybę lengvatinėmis kainomis išsinuomoti mūsų automobilį Opel Meriva. 

Pažeidimai ir gedimai:
Nissaki Jonas Apartment priežiūra – rūpinkitės butu, kaip pas save namuose. Jūs esate atsakingas už butą ir tikimės, kad rūpinsitės viskuo, ką rasite bute ir elgsitės jame taip, tarsi tai būtų jūsų pačių. Turite palikti daiktus ir butą švarius ir tokios pačios būklės , kaip ir radote.
Nenaudokite buto pavojingoms, įžeidžiančioms, kenksmingoms, triukšmingoms, amoralioms veikloms, kurios gali būti kenksmingomis ar erzinančiomis savininkams ar kitiems kaimynams.
Paprastai už nedidelius trūkumus mokesčio neimame, bet jūs būsite atsakingi už remontą ar pataisymą, jei manome, kad žala ar sugadinimas yra reikšmingi.
Prašome nedelsiant pranešti apie bet kokius turto trūkumus arba įrangos ar prietaisų gedimą, kad galėtume kuo greičiau susitarti dėl remonto ar pakeitimo. 

Turtą naudojančių asmenų skaičius:
Turtas yra atostogų nuoma. Nei vienas asmuo, nenurodytas užsakymo formoje, neturėtų užimti ar aplankyti turto be išankstinio savininkų sutikimo. Turto užimančių asmenų skaičius neturi viršyti keturių, išskyrus papildomą mažą vaiką ar kūdikį pagal išankstinį sutikimą. Nissaki Jonas Apartment pasilieka teisę atšaukti užsakymą, jei šios sąlygos nesilaikoma. Asmenų skaičius turi būti sutartas užsakymo metu ir apie galimus pakeitimus reikia pranešti elektroniniu paštu arba telefonu ne vėliau kaip prieš 24 valandas. Mums svarbu turėti tą informaciją gaisro atveju. 

Vaikai laukiami:
Nissaki Jonas Apartment vaikai laukiami (mažiems vaikams mes turime vieną lovelę ir aukštą kėdutę valgymui, bet galite atsivežti ir savo vaikišką lovelę ar kėdutę.
Svečiai visada privalo prisiimti atsakomybę už savo vaikų saugumą, elgesį ir priežiūrą. 

Naminiai gyvūnai draudžiami:
Atsiprašome, apgailestaujame, kad Nissaki Jonas Apartment neleidžiama apsistoti su gyvūnais. 

Draudžiama rūkyti vidaus patalpose:
Nissaki Jonas Apartment visų svečių patogumui rūkyti draudžiama bet kurioje vidaus patalpoje. Jei norite rūkyti balkone, naudokite pateikiamas pelenines ir įsitikinkite, kad tinkamai užgesinote cigaretę. Svečius norime pagarbiai paprašyti, kad nemėtytumėte cigarečių galų per balkoną ar aplink namą. 

Kainos ir sąlygos:
Mūsų kainos yra parašytos eurais. Nissaki Jonas Apartment yra rankšluosčiai, patalynė, antklodės. 

Tualetas ir valymas:
Įsitikinkite, kad tualeto praplovimo rankenėlė stovi teisingai, nes tai neleis vandeniui nuolat bėgti. Negalima tualetinio popieriaus mesti į klozetą, jį reikia išmesti į šiukšlių dėžę.
Prieš išvykdami iš Nissaki Jonas Apartment įsitikinkite, kad visi prietaisai (kepsninė, skalbimo mašina ir t.t.) yra švarūs, nes valymo komanda neteikia šių paslaugų. Šiukšlių dėžės yra ant kelio šalia buto. Bute yra plovimo šepetys, kibiras, šluota, semtuvėlis,bet nėra cheminių valymo priemonių, kurias Jūs galite įsigyti patys. 

Kepsninė:
Nissaki Jonas Apartment kepsninėje naudojamos medžio anglies pradžiai rasite spintoje balkone, bet vėliau palikite anglių kitiems svečiams. Medžio anglies galima įsigyti bet kokiame artimiausiame prekybos centre. Atsakingai naudokitės kepsnine, nes tai gali sukelti gaisrą dėl sausros ilgos karštos vasaros metu.NENAUDOKITE KEPSNINĖS ESANT STIPRIAM VĖJUI. 

Oro kondicionavimas:
Įjunkite kondicionierių tik tada, kai esate tikri, kad visi langai ir durys yra uždarytos. Saugumo bei gamtos apsaugos sumetimais norime paprašyti, kad nepaliktumėte įjungtų oro kondicionierių, kai išeisite ar išvažiuosite iš buto. 

Elektra:
Elektros tiekimas saloje yra ne toks patikimas kaip Lietuvoje, ir tuo atveju, jei vienu metu įjungiate per daug prietaisų, kartais gali „išmesti“ saugiklių jungiklius. Jei elektriniai saugikliai išsijungia, pakelkite juos į viršų. Atkreipkite dėmesį, kad elektros energijos tiekimo sutrikimas gali būti dažnas liepos ir rugpjūčio mėnesiais, kai paklausa yra didžiausia. 

TV / Internetas:
Nissaki Jonas Apartment yra visi Graikijos TV kanalai.Taip pat yra atskiras TV priedėlis, kurį naudodami Jūs jausitės kaip namie. Šis rodo visus Lietuvos TV kanalus, taip pat rusų bei anglų programas. Praleistas laidas ar filmus, galite atsisukti ir pažiūrėti Jums patogiu metu. Interneto Wi-Fi slaptažodis bus pranešamas prieš atvykimą, yra nurodomas bute arba atvykimo instrukcijoje. Atkreipkite dėmesį, kad Graikijoje interneto greitis yra kur kas mažesnis nei Lietuvoje. Dauguma tavernų, barų ir net prekybos centrų siūlo nemokamą belaidį internetą už gėrimą ar nedidelį pirkimą. Tačiau negarantuoja, kad visada arba kad jūsų prietaisas prisijungs prie jo. 

Vandens šildymas:
Nissaki Jonas Apartment karštas vanduo gaunamas iš elektriniu būdu šildomo vandens boilerio. Kartais gali kilti vandens tiekimo sutrikimai dėl techninių problemų ar per didelės paklausos Korfu saloje. 

Laukinė gyvūnija / šunys / katės:
Karšto klimato sąlygomis laukinėje gamtoje flora ir fauna klesti. Jūsų atostogų metu galima pamatyti kačių, šunų, ožkų, avių, graužikų, vabzdžių, arba kažko, ko pagrįstai galima sutikti natūralioje aplinkoje, kurioje yra Nissaki Jonas Apartment. Uodų ir skruzdžių purškalas galima lengvai nusipirkti bet kurioje prekybos vietoje. To nebus palikta bute. Vietiniai benamiai šunys ir katės kartais slampinėja po visą salą.Norėtume Jūsų paprašyti, kad Jūs nešertumėte gyvūnųų,nes paskui bus sunku jais atsikratyti. 

Medicininė skubi arba rimta nelaimė:
Jei skubios pagalbos atveju norite išsikviesti greitąją pagalbą, skambinkite vietiniam pagalbos tarnybos numeriui 112 arba geriausiai, ipSOS greitajai pagalbai,kuri yra arčiausiai buto (už 6 km.) tel. +30 26610 80230. Ši pagalba dirba VISADA ir priima VISŲ RŪŠIŲ DRAUDIMO KORTELES AR POLISUS.Taip pat galite paskambinti vietiniams gydytojams, kurių telefonus rasite bute.Termometrą ar pirmos pagalbos vaistinėlę Jūs irgi rasite Nissaki Jonas Apartment

Žemės drebėjimai:
Atkreipkite dėmesį, kad kartais,nors ir labai retai, saloje gali būti mažų žemės drebėjimų. Jei patiriate žemės drebėjimą, vadovaukitės toliau pateiktais patarimais. Jei esate viduje, pasilikite viduje ir pasitraukite nuo langų, didesnių baldų ar daiktų, kurie gali ant Jūsų nukristi ar kitaip sužeisti.Taip pat prisitraukite prie savęs pagalves ar ką nors kas minkšta,kad apsaugotumėte save.Jei esate lauke, tai ir būkite lauke, bet pasitraukite nuo pastatų, gatvių apšvietimo stulpų ar medžių. Pabandykite išlikti ramūs ir nesirūpinkite, jei pradės veikti priešgaisrinė signalizacija.Jei yra padaryta žala Nissaki Jonas Apartment, kai reikia skubaus problemos sprendimo, kreipkitės į mus. Mes kuo greičiau išsiųsime techninės priežiūros specialistus. 

Vagystės:
Nissaki Jonas Apartment yra seifas,kuris naudojamas gryniesiems pinigais, debetinėms ar kredito kortelėms, pasams ar asmens tapatybės kortelėms, juvelyriniams dirbiniams ir kitiems vertingiems daiktams laikyti.. Patikrinkite, kad išeidami uždarėte visas balkonų duris ir bei langus.Pagrindinės durys užsidaro automatiškai. Taip pat įsitikinkite, kad užrakinote savo automobilį, jei jį turite, ir nepalikote jame ko nors labai vertingo.Labai mažai tikėtinas atvejis, kad Jūs patirsite vagystę ar įsilaužimą.Bet jei tai įvyko, prašome likti ramiems ir susisiekti su policija,kurios numerius taip pat rasite Nissaki Jonas Apartment. Taipogi prašome užtikrinti, kad policija surašytų išsamią ataskaitą ir pasiimkite ataskaitos kopiją, kurią Jums reikės pateikti kelionės draudikui. 

Ugnis:
Atvykę susipažinkite su Nissaki Jonas Apartment išdėstymu, priešgaisrinės įrangos vietomis (prieškambaryje yra paruoštas naudojimui nedegus audeklas) ir žinokite vietinius pagalbos tarnybos numerius. Mūsų apartamentuose nerūkoma, jei norite rūkyti lauke, naudokitės pateiktomis peleninėmis ir užtikrinkite, kad tinkamai užgesinote cigaretę. Nepalikite žvakių ar kepsninės be priežiūros. Kilus gaisrui, prašome palikti butą ir pasitraukti kuo toliau. Negalima grįžti į butą, kol nebus patvirtinta, kad tai yra saugu. 

Atsakomybė:
Nissaki Jonas Apartment neprisiima jokios atsakomybės už bet kokią žalą, praradimą, sužalojimą, ligą ar nepatogumus bet kuriam svečiui ar bet kuriai svečiams priklausančiai transporto priemonei ar turtui, nesvarbu, dėl kokių priežasčių tai įvyko, ir neatsako už papildomas išlaidas, kurias patirsite tiesiogiai ar netiesiogiai viso Jūsų buvimo pas mus metu. Jokiomis aplinkybėmis mūsų atsakomybė Jums neviršys pinigų sumos, kurią Jūs sumokėjote mums.
Gyvenamųjų patalpų, įrangos ir kitų patogumų naudojimas yra visiškai Jūsų rizika ir jokia savininkų atsakomybė negali būti priimta dėl sužalojimų, praradimų ar sugadinimų, svečių asmeniškai ar jų daiktų (įskaitant transporto priemones).
Savininkai neatsako už bet kokį laikiną defektą ar viešųjų paslaugų tiekimo sustabdymą, kurie nuo jų nepriklauso.Taip pat,jei susidaro kritinės situacijos:nepalankios oro sąlygos, riaušės, karas, gaisras, potvyniai, laivų uostų, oro uostų uždarymas ar skrydžių ,keltų atšaukimai, epidemijos , vyriausybės veiksmai ar kiti dalykai, kurie nepriklauso nuo mūsų ir neleidžia savininkams įvykdyti sutarties arba neleidžia svečiams atvykti į apgyvendinimo vietą nustatytu laiku.
Bet koks šių taisyklių sąlygų pažeidimas suteiks savininkams teisę nutraukti buto nuomą, ir svečiai taps atsakingi už nuomojamą butą ir už visus savininkams padarytus nuostolius.

Skundai:
Jei nuomojantis butą iškyla kokių nors nesutarimų ar kažko nerandate, prašome apie tai reikia nedelsiant pranešti Nissaki Jonas Apartment.

Papildomos paslaugos:
Prašome atkreipti dėmesį: Už papildomas paslaugas ir automobilių nuomą mokamos tik vietoje grynaisiais pinigais. Čekiai ir kredito kortelės nepriimamos.

ATOSTOGOS KORFU SALOJE | POILSIS KORFU SALOJE | ATOSTOGOS KERKYROS SALOJE | POILSIS KERKYROS SALOJE