NT KORFU

NT KORFU

Mažytė Jonijos sala Korfu iš tiesų turi savo kerų. Pasakyti vieną dalyką, kuriantį Korfu jaukumą, be proto sunku. Tai visuma, kurią sudaro besišypsantys, itin paslaugūs vietiniai, pribloškiantys kalnų, pilnų alyvuogių giraičių bei kiparisų, besileidžiančių link jūros peizažai, vaizdingos įlankos bei maži žavingi paplūdimiai, su didingais kalnų bei žemyno vaizdais, žvelgiant per krištolinio skaidrumo Jonijos jūros vandenį. Lengva melancholija ir idilė čia, regis, tvyro ore. Arba tai pajunti, arba ne. Aišku, ne visus, bet daugelį šie kerai paveikia. Tą puikiai žino ir vietiniai, sakydami – jei kas kartą aplankė Korfu, būtinai į ją sugrįžta…

   Jei Jūs jau bent kartą apsilankėte saloje ir Jus pavergė Korfu kerai, mes galime Jums padėti įsigyti nekilnojamą turtą (toliau NT). Pagal Jūsų pageidaujamą biudžetą mes ieškome Jums buto, kotedžo ar vilos. Dažniausiai randame pasiūlymus tiesiai iš šeimininkų, kol dar skelbimai nepasirodė viešoje erdvėje.

Suradę kelis variantus, atsiunčiame  realias, nepagražintas objektų nuotraukas.Jei pasiūlymai tinka, laukiame Jūsų Korfu saloje. Išsirinkus norimą NT , advokatas patikrina ar NT neįkeistas, neareštuotas ir ar nėra kitų apribojimų. Padedame mokesčių inspekcijoje gauti tapatybės identifikavimo kodą bei atsidaryti banko sąskaitą Graikijos banke  (tas yra būtina, norint įsigyti Graikijoje NT). Atidarant sąskaitą reikia iš Lietuvos atsivežti tam tikras pažymas, originalias bei išverstas į graikų kalbą bei įsigyti vietinę telefono kortelę.Už nekilnojamą turtą Graikijoje atsiskaitoma bankų čekiais arba pervedimu, bet tik iš savo sąskaitos Graikijos banke.Tik po to galima eiti pas notarą galutiniam sandėrio įforminimui. Paprastai Korfu saloje vyrauja didelis biurokratizmas, dažnai vieno atvykimo neužtenka arba tenka ilgokai laukti, bet mes padedame tatai sutvarkyti kiek įmanomą greičiau.

Padedame įsirengti, susipirkti baldus ir t.t. Po to pasirašome trumpalaikę nuomos sutartį ir nuomojame Jūsų NT tuo metu, kai Jūs ar Jūsų šeimos nariai bei draugai jame neatostogaujate. NT nuomojame per booking.com ir airbnb.com bei homeaway.co.uk svetaines ir Jums kiekvieną mėnesį iš jų siunčiamos oficialios ataskaitos.Jei turite klausimų, skambinkite, mielai atsakysime į visus Jūsų klausimus.

Tel. +370 699 35270     admin@atostogoskorfusaloje.lt