Apie apartamentus

Apie apartamentus

Kviečiame Jus į Nissaki Jonas Apartment
MES SIŪLOME:

Visai atskiri apartamentai * Plotas 63 m² * Tik 6 min. pėščiomis iki jūros * Skirtas atostogauti 4 asmenims * Iš viso buto vaizdas į jūrą * Iš balkono vaizdas į jūrą ir kalnus * Galima mūsų automobilio nuoma * Gerai įrengta virtuvė * Nemokama vieta automobiliui * Nemokamas belaidis internetas * Visas butas kondicionuojamas * Vonia * Kepsninė * Plokščiaekranis TV su visomis lietuviškomis programomis * Seifas * Skalbyklė * Vaikiška lovytė * Vaikiška aukšta kėdutė valgymui * Gultai deginimuisi

Šis pilnai kondicionuojamas butas su prieškambariu,

pilnai įrengta atviro tipo virtuve,

su vieta valgomojo stalui,

gyvenamasis kambarys su dvejomis plačiomis išsilankstančiomis miegui sofomis,

ir atskiru miegamuoju su plačia dvigule lova.

Šis butas taip pat turi erdvų vonios kambarį su skalbykle bei vonia.

Visas butas jus džiugins žavingais Jonijos jūros bei kalnų per prancūziško stiliaus langus bei iš balkono vaizdais.

Terasoje Jūs galėsite pailsėti

ir pasinaudoti kepsnine…

Maudytis ir degintis mes siūlome šalia esančiame Skinos paplūdimyje, kuris yra vienas iš pačių gražiausių saloje…

Palankiausiomis kainomis galima mūsų automobilio nuoma.

Namo išorės nuotraukos

 

Nissaki Jonas Apartment aprūpintas plokščiaekraniu televizoriumi su visais lietuviškų programų kanalais (papildomai rusų,anglų,graikų kanalai), media leistuvu su bluetooth jungtimi, seifu, kepsnine su iešmais bei grotelėmis. Visame bute veikia nemokamas belaidis internetas.
Tik 100-300 m atstumu nuo Nissaki Jonas Apartment Jūs rasite 3 užeigas, kuriose patiekiami vietiniai valgiai bei gėrimai, 3 parduotuves, vietinę kepyklėlę-kavinę, vaistinę , daržovių ir vaisių specialią parduotuvę bei 2 bankomatus. Yra nemokama automobilių stovėjimo aikštelė.

Tik 700 m. iki gražaus Skinos paplūdimio,kurį vietiniai laiko gražiausiu visoje saloje. Šis nedidelis ir tylus,tarp uolų,palmių bei kaktusų esantis paplūdimys yra toli nuo kelio ir populiarus plaukioti su kauke ir vamzdeliu. Nepriekaištingai tyras it krištolas vanduo, leidžia pamatyti turtingą jūros gyvenimą ir gražų povandeninį kraštovaizdį. Ir tik 2 km. iki centrinio Nisaki paplūdimio,kurį rasite visuose salos reklamose. Šis nedidelis paplūdimys su gražia smėlėta pakrantė, apsupta uolų. Tai puiki vieta šeimoms, nes lygios,nugludintos uolos abiejose paplūdimio pusėse yra saugios vaikams. Šalia paplūdimio yra nedidelis uostas, kuriame rasite katerių nuomą ir povandeninio nardymo klubo paslaugas. Paplūdimį supa išskirtinės tavernos, kuriose tiekiami švieži jūros gėrybės ir vietiniai patiekalai …
Šie pirmame aukšte prestižinėje ir populiarioje salos vietoje įrengti Nissaki Jonas apartment apartamentai leis Jums mėgautis tobulomis atostogomis.Apylinkėse Jūsų laukia daugybė užsiėmimų, pavyzdžiui, vandens sportas, buriavimas, vandens slidės, žvejyba, plaukimas, nardymas, sklandymas, burlenčių sportas ir jodinėjimas.
Korfu miestas yra už 21 km automobiliu, o artimiausias oro uostas yra Korfu tarptautinis oro uostas, už 21 km nuo apartamentų.

ATOSTOGOS KORFU SALOJE | POILSIS KORFU SALOJE | ATOSTOGOS KERKYROS SALOJE | POILSIS KERKYROS SALOJE